Informatieavond Topsport Talentschool op 11 februari 2021 van 19.30u - 20.15u

Infoavond TOPSPORTTALENT / Proeflessen

en Open dag Trevianum

Op woensdagmiddag 27 januari en woensdagmiddag 3 februari kun je proeflessen online volgen. Je volgt dan twee lessen, je krijgt informatie over onze school en je kunt deze middag al je vragen stellen die je hebt over de overstap naar de middelbare school en over Trevianum. De proeflessen duren van 14.00 tot 15.00 uur en ze zijn alleen voor leerlingen bedoeld.

Voor ouders is er een digitale infoavond op donderdag 28 januari van 19.00 tot 20.00 uur.
Inschrijven voor de proeflessen en/of de infoavond kan hier.

Voor ouders en leerlingen die geïnteresseerd zijn in de mogelijkheden rondom (top)sport, is er een digitale presentatie (Top)sport Talentschool op   

donderdag 11 februari

van 19.30 tot 20.15 uur. 

Inschrijven voor deze presentatie kan hier.      

Op zaterdag 6 februari (van 10.00-14.00) uur is er een digitale Open Dag met een virtueel bezoek aan onze school. De TTS-coördinatoren zijn dan aanwezig voor het beantwoorden van uw vragen. Bezoeken via    www.naartrevianum.nl/opendag

 

< terug naar alle nieuws